Sol-cam

Doświadczona firma odnawialnych źródeł energii!

✓ Projektowanie, montaż i serwisowanie instalacji fotowoltaicznych,  pomp ciepła, klimatyzacji, stacji ładowania pojazdów EV,  rekuperacji, oraz magazynów energii.Jesteśmy firmą specjalizującą się w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Działamy na rynku już od 2016 roku i oferujemy kompleksowe rozwiązania związane z projektowaniem, wyceną, montażem i serwisowaniem.

W naszym portfolio usług znajdują się również instalacje pakietowe oraz kompleksowy montaż urządzeń i systemów C.O, WOD-KAN, C.W.U, których specyfikacja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów - bez względu na to, czy są to osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa.

Stawiamy na solidność wykonania, nowoczesne technologie, dobrą organizację pracy oraz stałą obsługę serwisową. Posiadamy odpowiednie zaplecze biurowe i magazynowe, co umożliwia nam przygotowanie projektów i ofert, nadzór nad zamówieniami oraz kompleksowe wyposażenie instalatorów w narzędzia.

Jeśli chcesz zmniejszyć rachunki za energię.Potrzebujesz ekspertów do instalacji energooszczędnych rozwiązań? Jesteśmy tutaj, by Ci pomóc! Skontaktuj się już dziś, a zagwarantujemy Ci najwyższą jakość obsługi i satysfakcję!Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek: 8:30 - 17:00

Strona www.solcam.pl

Wróć do listy